Opinii şi stiri din judet si informatii de interes national
joi, 29 iulie 2021

Vacanţa schimbării pentru directori de şcoli. Unii au fost reconfirmaţi

isj-mm-400x265Cursurile şcolare vor fi reluate, în sistem online, luni, 11 ianuarie. În perioada vacanţei, Inspectoratul Şcolar Judeţean (ISJ) Maramureş a efectuat schimbări la nivel de conducere a unităţilor de învăţământ pentru directorii şi directorii adjuncţi cărora li s-a încheiat contractul de management. Astfel, pentru o parte dintre cei aflaţi la conducerea unităţilor de învăţământ, contractul de management a fost prelungit până la sfârşitul anului şcolar, iar alţii au fost schimbaţi din funcţii.

 

Vă prezentăm lista cu dascălii aflaţi în funcţii de conducere.  Este vorba despre 248 de posturi de conducere din învăţământul maramureşean.

Directori si Directori adjuncti :: 2020-2021
An scolar: 2020-2021 Data: 11.01.2021
Nr. UPJ Functia Director/ Director Adjunct Tip Pana cand Etapa concurs/ DIII
1 Gradinita cu Program Prelungit „Ion Creanga” Baia Mare director Marincas Smaranda-Rodica DIII 31.08.2021
2 Gradinita cu Program Normal Nr. 4 Baia Mare director Ardelean Maria concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
3 Gradinita cu Program Prelungit „Step By Step” Baia Mare director Iakab Anamaria-Tatiana DIII 31.08.2021
4 Gradinita cu Program Prelungit Nr. 8 Baia Mare director Lihet Maria DIII 31.08.2021
5 Gradinita cu Program Prelungit Nr. 9 Baia Mare director Condor Carmen-Ildiko DIII 31.08.2021
6 Gradinita cu Program Prelungit Nr. 10 Baia Mare director Mahalean Ioana DIII 31.08.2021
7 Gradinita cu Program Prelungit Nr. 25 Baia Mare director Sandor Cristina-Rodica concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
8 Gradinita cu Program Prelungit Nr. 27 Baia Mare director Botis Maria-Alexandriina
(Valenas Mihaela-Catalina-contract suspendat)
DIII 31.08.2021 iun-aug 2017
9 Gradinita cu Program Prelungit Nr. 28 Baia Mare director Sabau Cornelia DIII 31.08.2021
10 Gradinita cu Program Prelungit „Micul Print” Baia Mare director Balas Valeria-Cosmina DIII 31.08.2021
11 Gradinita cu Program Prelungit Nr. 30 Baia Mare director Dutca Anamaria DIII 31.08.2021
12 Gradinita cu Program Prelungit „Floare de Colt” Baia Mare director Goci Elena DIII 31.08.2021
13 Gradinita cu Program Prelungit „Otilia Cazimir” Baia Mare director Trif Georgeta-Irina DIII 31.08.2021
14 Scoala Gimnaziala „Petre Dulfu” Baia Mare director Buia Mircea DIII 31.08.2021
15 Scoala Gimnaziala „Octavian Goga” Baia Mare director Dabija Ramona-Ana DIII 31.08.2021
16 Scoala Gimnaziala „Octavian Goga” Baia Mare director adjunct Boje Dorina-Antoaneta DIII 31.08.2021
17 Scoala Gimnaziala „Dimitrie Cantemir” Baia Mare director Baias Mandita DIII 31.08.2021
18 Scoala Gimnaziala „Dimitrie Cantemir” Baia Mare director adjunct Macovei Ana-Mariana DIII 31.08.2021
19 Scoala Gimnaziala „Avram Iancu” Baia Mare director Pop Ioan-Marian DIII 31.08.2021
20 Scoala Gimnaziala „Vasile Alecsandri” Baia Mare director Cosma Adina-Iuliana DIII 31.08.2021
21 Scoala Gimnaziala „Vasile Alecsandri” Baia Mare director adjunct Cont Laura DIII 31.08.2021
22 Scoala Gimnaziala „Nichita Stanescu” Baia Mare director Soponar Dora-Andreea concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
23 Scoala Gimnaziala „Nichita Stanescu” Baia Mare director adjunct Zetea Maria-Aurelia DIII 31.08.2021
24 Scoala Gimnaziala „Lucian Blaga” Baia Mare director Popovic Ioana-Delia DIII 31.08.2021
25 Scoala Gimnaziala „Lucian Blaga” Baia Mare director adjunct Petcas Delia-Ana DIII 31.08.2021
26 Scoala Gimnaziala „Mihail Sadoveanu” Baia Mare director Tamas Ioan-Marin DIII 31.08.2021
27 Scoala Gimnaziala „Simion Barnutiu” Baia Mare director Nemeti Adriana-Elena DIII 31.08.2021
28 Scoala Gimnaziala „Nicolae Iorga” Baia Mare director Bolos Mihai DIII 31.08.2021
29 Scoala Gimnaziala „Nicolae Iorga” Baia Mare director adjunct Balint Beata DIII 31.08.2021
30 Scoala Gimnaziala „Dr. Victor Babes” Baia Mare director Marcu Simona-Ioana DIII 31.08.2021
31 Scoala Gimnaziala „Dr. Victor Babes” Baia Mare director adjunct Varga Camelia-Ioana DIII 31.08.2021
32 Scoala Gimnaziala „George Cosbuc” Baia Mare director Todorut Gelu DIII 31.08.2021
33 Scoala Gimnaziala „George Cosbuc” Baia Mare director adjunct Chende Paula-Valerica DIII 31.08.2021
34 Scoala Gimnaziala „Ion Luca Caragiale” Baia Mare director Bodea Veronica-Felicia DIII 31.08.2021
35 Scoala Gimnaziala „Nicolae Balcescu” Baia Mare director Pop Silvia-Florina DIII 31.08.2021
36 Scoala Gimnaziala „Alexandru Ioan Cuza” Baia Mare director Cucuiat Marius-Ciprian-Vasile DIII 31.08.2021
37 Scoala Gimnaziala Nr. 18 Baia Mare director Cosma Cornelia-Simona DIII 31.08.2021
38 Scoala Gimnaziala „Alexandru Ivasiuc” Baia Mare director Pop Ioan DIII 31.08.2021
39 Scoala Gimnaziala „Alexandru Ivasiuc” Baia Mare director adjunct Puscas Teodora-Felicia DIII 31.08.2021
40 Scoala Gimnaziala Speciala Baia Mare director Julestean-Hossu Tincuta-Ana concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
41 Centrul Scolar de Educatie Incluziva Baia Mare director Covaci Nicoleta-Elena DIII 31.08.2021
42 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Baia Mare director Negrut Corneliu DIII 31.08.2021
43 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Baia Mare director adjunct Toma Dorel-Florinel concurs 01.03.2021 sep-dec 2016
44 Palatul Copiilor Baia Mare director Iuga Ion DIII 31.08.2021
45 Liceul Tehnologic „Transilvania” Baia Mare director Todorut Victor DIII 31.08.2021
46 Liceul Tehnologic „Transilvania” Baia Mare director adjunct DIII 31.08.2021
47 Colegiul Tehnic „Aurel Vlaicu” Baia Mare director Marian Gina-Florentina DIII 31.08.2021
48 Colegiul Tehnic „CD Nenitescu” Baia Mare director Mehes Adalbert DIII 31.08.2021
49 Colegiul Tehnic „CD Nenitescu” Baia Mare director adjunct Bud Maria DIII 31.08.2021
50 Colegiul Tehnic „George Baritiu” Baia Mare director Popescu Simona-Valeria DIII 31.08.2021
51 Colegiul Tehnic „George Baritiu” Baia Mare director adjunct DIII 31.08.2021
52 Colegiul Tehnic „Anghel Saligny” Baia Mare director Neamt Alina-Tatiana DIII 31.08.2021
53 Colegiul Tehnic „Anghel Saligny” Baia Mare director adjunct Maxim Ioana-Marinela DIII 31.08.2021
54 Colegiul National „Vasile Lucaciu” Baia Mare director Bogdan Camelia-Laua DIII 31.08.2021
55 Colegiul National „Vasile Lucaciu” Baia Mare director adjunct Salajan Simona-Anca concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
56 Colegiul National „Mihai Eminescu” Baia Mare director Craciun Marius-Vasile DIII 31.08.2021
57 Colegiul National „Mihai Eminescu” Baia Mare director adjunct Mone Rodica DIII 31.08.2021
58 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare director Stoian Lucia DIII 31.08.2021
59 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare director adjunct DIII 31.08.2021
60 Colegiul National „Gheorghe Sincai” Baia Mare director Mardar Leonard-Sorin DIII 31.08.2021
61 Colegiul National „Gheorghe Sincai” Baia Mare director adjunct Pop Laura DIII 31.08.2021
62 Liceul Teoretic „Emil Racovita” Baia Mare director Pop Mariana DIII 31.08.2021
63 Liceul Teoretic „Emil Racovita” Baia Mare director adjunct Mic Valeria-Alexandrina concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
64 Liceul Teoretic „Nemeth Laszlo” Baia Mare director Mastan Eliza-Piroska DIII 31.08.2021
65 Colegiul Economic „Nicolae Titulescu” Baia Mare director Buda Crina-Georgeta DIII 31.08.2021
66 Colegiul Economic „Nicolae Titulescu” Baia Mare director adjunct Han Nicoleta-Maria DIII 31.08.2021
67 Seminarul Teologic Ortodox „Sf. Iosif Marturisitorul” Baia Mare director Nechita Marius DIII 31.08.2021
68 Seminarul Teologic Ortodox „Sf. Iosif Marturisitorul” Baia Mare director adjunct Breban Ioana-Daiana DIII 31.08.2021
69 Liceul Teologic Penticostal Baia Mare director Span Adela-Gabriela concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
70 Colegiul de Arte Baia Mare director Filip Dan-Andrei DIII 31.08.2021
71 Colegiul de Arte Baia Mare director adjunct DIII 31.08.2021
72 Gradinita cu Program Prelungit Nr. 7 Sighetu Marmatiei director Risco Paula-Elisabeta DIII 31.08.2021
73 Gradinita cu Program Prelungit Nr. 8 Sighetu Marmatiei director Simion Persida-Marta DIII 31.08.2021
74 Gradinita cu Program Prelungit Nr. 9 Sighetu Marmatiei director Tomoiaga Maria DIII 31.08.2021
75 Gradinita cu Program Prelungit Nr. 12 Sighetu Marmatiei director Tiplea Nicoleta-Alexandra DIII 31.08.2021
76 Scoala Gimnaziala Nr. 2 Sighetu Marmatiei director Oprisanu Lidizia-Carmen DIII 31.08.2021
77 Scoala Gimnaziala Nr. 2 Sighetu Marmatiei director adjunct DIII 31.08.2021
78 Scoala Gimnaziala „Dr. Ioan Mihalyi de Apsa” Sighetu Marmatiei director Siman-Ardelean Neli-Lenuta DIII 31.08.2021
79 Scoala Gimnaziala „Dr. Ioan Mihalyi de Apsa” Sighetu Marmatiei director adjunct Radu Mirela-Rodica DIII 31.08.2021
80 Scoala Gimnaziala Nr. 5 Sighetu Marmatiei director Timis Viorica DIII 31.08.2021
81 Scoala Gimnaziala „George Cosbuc” Sighetu Marmatiei director Tompos Claudia-Oana DIII 31.08.2021
82 Scoala Gimnaziala „George Cosbuc” Sighetu Marmatiei director adjunct Zetea Bogdan-Ioan concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
83 Scoala Gimnaziala Nr. 10 Sighetu Marmației director Vida Flaviu DIII 31.08.2021
84 Scoala Gimnaziala Nr. 10 Sighetu Marmației director adjunct Roman Maria DIII 31.08.2021
85 Scoala Gimnaziala de Muzica si Arte Plastice Sighetu Marmatiei director Muntean Ioan DIII 31.08.2021
86 Centrul Scolar de Educatie Incluziva Sighetu Marmatiei director Bledea Lucia-Ileana DIII 31.08.2021
87 Clubul Sportiv Scolar Sighetu Marmatiei director Kosztellnic Emil-Lucian concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
88 Clubul Copiilor Sighetu Marmatiei director Muntean Ioan DIII 31.08.2021
89 Liceul Tehnologic Forestier Sighetu Marmatiei director Roman Maria DIII 31.08.2021
90 Liceul Tehnologic Forestier Sighetu Marmatiei director adjunct Mandra Mariana DIII 31.08.2021
91 Liceul Tehnologic „Marmatia” Sighetu Marmatiei director Vescan Adriana-Ioana DIII 31.08.2021
92 Liceul Tehnologic „Marmatia” Sighetu Marmatiei director adjunct Turda Maria DIII 31.08.2021
93 Colegiul National „Dragos Voda” Sighetu Marmatiei director Andrasciuc Gheorghe DIII 31.08.2021
94 Colegiul National „Dragos Voda” Sighetu Marmatiei director adjunct Pop Ioan concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
95 Liceul Pedagogic „Taras Sevcenko” Sighetu Marmatiei director Cureleac Vasile DIII 31.08.2021
96 Liceul Pedagogic „Regele Ferdinand” Sighetu Marmatiei director Sechel Ovidiu DIII 31.08.2021
97 Liceul Pedagogic „Regele Ferdinand” Sighetu Marmatiei director adjunct Grigor Dorina DIII 31.08.2021
98 Liceul Teoretic „Leowey Klara” Sighetu Marmatiei director Beres Ildiko-Ibolya DIII 31.08.2021
99 Gradinita cu Program Prelungit Nr. 2 Baia Sprie director Tatar Sanda-Niculina DIII 31.08.2021
100 Scoala Gimnaziala Baia Sprie director Petric Emil-Ioan DIII 31.08.2021
101 Scoala Gimnaziala Baia Sprie director adjunct Derecskei Elisabeta DIII 31.08.2021
102 Scoala Gimnaziala „Ioan Slavici” Tautii de Sus director Coza Ancuta-Maria DIII 31.08.2021
103 Clubul Sportiv Scolar Baia Sprie director Toma Andreea-Carletta concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
104 Liceul Tehnologic de Transporturi Auto Baia Sprie director Hitter Annamaria concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
105 Liceul Tehnologic de Transporturi Auto Baia Sprie director adjunct Schlesinger Flavia-Diana concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
106 Scoala Gimnaziala Nr. 4 Borsa director Timis Clarita DIII 31.08.2021
107 Scoala Gimnaziala Nr. 7 Borsa director Borlea Emilia-Gabriela DIII 31.08.2021
108 Scoala Gimnaziala Nr. 8 Borsa director Ivasko Cristina-Monica DIII 31.08.2021
109 Scoala Gimnaziala Nr. 8 Borsa director adjunct
(Ivasko Cristina-Monica contract suspendat)
concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
110 Scoala Gimnaziala Nr. 9 Borsa director Timis Maria DIII 31.08.2021
111 Scoala Gimnaziala Nr. 9 Borsa director adjunct Sirghi Paula-Simona concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
112 Liceul Borsa director Stetco Stefan DIII 31.08.2021
113 Liceul Borsa director adjunct Bota Sava DIII 31.08.2021
114 Liceul Borsa director adjunct Ciocanea Diana-Lioara DIII 31.08.2021
115 Colegiul Economic „Pintea Viteazul” Cavnic director Borcut Marin DIII 31.08.2021
116 Colegiul Economic „Pintea Viteazul” Cavnic director adjunct Stoica Remus-Bogdan concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
117 Scoala Gimnaziala „Liviu Rebreanu” Dragomiresti director Ofrim Maria-Floare DIII 31.08.2021
118 Scoala Gimnaziala „Mihai Eminescu” Salistea de Sus director Opris Cristina-Manuiela DIII 31.08.2021
119 Liceul Tehnologic Agricol „Alexiu Berinde” Seini director Ardelean Delia-Monica DIII 31.08.2021
120 Liceul Tehnologic Agricol „Alexiu Berinde” Seini director adjunct Costantea Dan-Dumitru DIII 31.08.2021
121 Liceul Tehnologic Agricol „Alexiu Berinde” Seini director adjunct Kolcsey Beata DIII 31.08.2021
122 Liceul Teoretic „Ioan Buteanu” Somcuta Mare director Muntean Corina-Sanda DIII 31.08.2021
123 Liceul Teoretic „Ioan Buteanu” Somcuta Mare director adjunct Talpos Alina-Angela DIII 31.08.2021
124 Liceul Teoretic „Ioan Buteanu” Somcuta Mare director adjunct Dragus Claudia-Ioana
(Grama Terezia-Ildiko-concediu ingrijire copil)
DIII 31.08.2021 iun-aug 2017
125 Gradinita cu Program Prelungit Targu Lapus director David Mirela-Mihaela DIII 31.08.2021
126 Centrul Scolar de Educatie Incluziva Targu Lapus director Vatavului Sorin DIII 31.08.2021
127 Liceul Tehnologic „Grigore C Moisil” Targu Lapus director Burzo Mihai-Mircea DIII 31.08.2021
128 Liceul Tehnologic „Grigore C Moisil” Targu Lapus director adjunct Vaida Dorin-Lucian DIII 31.08.2021
129 Scoala Gimnaziala „Benko Ferenc” Damacuseni director Nemeth Elisabeta DIII 31.08.2021
130 Scoala Gimnaziala „Nicolae Steinhardt” Rohia director Cupsa Mariana-Diana DIII 31.08.2021
131 Liceul Teoretic „Petru Rares” Targu Lapus director Pop Mariana-Melania DIII 31.08.2021
132 Liceul Teoretic „Petru Rares” Targu Lapus director adjunct Nedea Claudiu-Dan DIII 31.08.2021
133 Liceul Tehnologic „Traian Vuia” Tautii-Magheraus director Ofrim Loredana-Cornelia concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
134 Liceul Tehnologic „Traian Vuia” Tautii-Magheraus director adjunct Cirt Adriana-Rodica DIII 31.08.2021
135 Scoala Gimnaziala „Kos Karoly” Arduzel director Nagy Annamaria DIII 31.08.2021
136 Scoala Gimnaziala Chelinta director Mojolic Iohana-Elena DIII 31.08.2021
137 Liceul Tehnologic „Dr. Florian Ulmeanu” Ulmeni director Rus Anca-Crina DIII 31.08.2021
138 Liceul Tehnologic „Dr. Florian Ulmeanu” Ulmeni director adjunct China Maria DIII 31.08.2021
139 Gradinita cu Program Prelungit Nr. 1 Viseu de Sus director Pascu Violeta concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
140 Scoala Gimnaziala Nr. 7 Viseu de Sus director Andreica Gavril-Cristian DIII 31.08.2021
141 Scoala Gimnaziala Nr. 7 Viseu de Sus director adjunct Hapca Axenia DIII 31.08.2021
142 Centrul Scolar de Educatie Incluziva Viseu de Sus director Kolozsvari Angela DIII 31.08.2021
143 Liceul Tehnologic Viseu de Sus director Ciolpan Gabriela-Letitia DIII 31.08.2021
144 Liceul Tehnologic Viseu de Sus director adjunct Zavaczki Otilia DIII 31.08.2021
145 Scoala Profesionala Viseu de Sus director Ciolpan Emilia concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
146 Liceul Teoretic „Bogdan Voda” Viseu de Sus director Andreica Dumitru DIII 31.08.2021
147 Liceul Teoretic „Bogdan Voda” Viseu de Sus director adjunct Sipos Floare-Simona DIII 31.08.2021
148 Scoala Gimnaziala Ardusat director Boitor Mariana-Monica DIII 31.08.2021
149 Scoala Gimnaziala „Mihai Olos” Arinis director Zah Maria-Lacrimioara concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
150 Scoala Gimnaziala Asuaju de Sus director Dulf Monica DIII 31.08.2021
151 Scoala Gimnaziala Baita de sub Codru director Blidar Crina-Rozalia DIII 31.08.2021
152 Scoala Gimnaziala „Regina Elisabeta” Baiut director Gherman Ioan-Calin DIII 31.08.2021
153 Scoala Gimnaziala „Mircea Vulcanescu” Barsana director Bernicki Maria DIII 31.08.2021
154 Scoala Gimnaziala Basesti director Bolchis Silvia-Lorena DIII 31.08.2021
155 Scoala Gimnaziala Bicaz director Nistor Vasile-Adrian DIII 31.08.2021
156 Scoala Gimnaziala Valea Viseului director Oniujec Vasile concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
157 Scoala Gimnaziala Crasna Viseului director Petrovai Viorica DIII 31.08.2021
158 Scoala Gimnaziala Craciunesti director Malearciuc Simona DIII 31.08.2021
159 Scoala Gimnaziala Bogdan Voda director Maris Maria DIII 31.08.2021
160 Scoala Gimnaziala „Dr. Teodor Mihali” Boiu Mare director Barle Andreia-Simona DIII 31.08.2021
161 Scoala Gimnaziala Botiza director Sidau Maria DIII 31.08.2021
162 Scoala Gimnaziala Budesti director Ciceu Maria concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
163 Scoala Gimnaziala „Vasile Berci” Calinesti director Godja Maria concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
164 Scoala Gimnaziala Campulung la Tisa director Dembrovski Carol DIII 31.08.2021
165 Scoala Gimnaziala Cernesti director Bud-Timbus Daniela-Niculina DIII 31.08.2021
166 Scoala Gimnaziala Cernesti director adjunct Sovre Dinuta DIII 31.08.2021
167 Scoala Gimnaziala Cicarlau director Rablau Marcela-Sanda DIII 31.08.2021
168 Scoala Gimnaziala Cicarlau director adjunct Ciolpan Daniela DIII 31.08.2021
169 Scoala Gimnaziala „Ion Popescu de Coas” Coas director Opris Maria-Elena DIII 31.08.2021
170 Scoala Gimnaziala „Petofi Sandor” Coltau director Mezei Zoltan-Robert DIII 31.08.2021
171 Scoala Gimnaziala „Petofi Sandor” Coltau director adjunct Petrus Crina-Augusta DIII 31.08.2021
172 Scoala Gimnaziala „Augustin Buzura” Copalnic-Manastur director Pop Ioan DIII 31.08.2021
173 Scoala Gimnaziala „Augustin Buzura” Copalnic-Manastur director adjunct Lupsa Emilia concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
174 Scoala Gimnaziala Coroieni director Lazar Liana DIII 31.08.2021
175 Scoala Gimnaziala Cupseni director Babut Nechita DIII 31.08.2021
176 Scoala Gimnaziala Desesti director Tiplea Maria-Anisoara DIII 31.08.2021
177 Scoala Profesionala Dumbravita director Tomsa Magdalena DIII 31.08.2021
178 Scoala Gimnaziala „Lucian Blaga” Farcasa director Vele Viorelia-Maria DIII 31.08.2021
179 Scoala Gimnaziala Gardani director Tinc Loredana-Maria DIII 31.08.2021
180 Scoala Gimnaziala „Dr. Ilie Lazar” Giulesti director Rednic Gheorghe DIII 31.08.2021
181 Scoala Gimnaziala „Gheorghe Lupan” Grosi director Bunu Liliana-Smaranda DIII 31.08.2021
182 Scoala Gimnaziala „Ben Corlaciu” Grosii Tiblesului director Pop Dorin-Nicu DIII 31.08.2021
183 Scoala Gimnaziala Ieud director Dancus Maricuta DIII 31.08.2021
184 Scoala Gimnaziala Ieud director adjunct Chindris Vasile DIII 31.08.2021
185 Scoala Gimnaziala Lapus director Dumitru Mariana DIII 31.08.2021
186 Scoala Gimnaziala Nr. 1 Leordina director Drutu Ilarion-Sorinel DIII 31.08.2021
187 Scoala Gimnaziala Miresu Mare director Chioran Claudia DIII 31.08.2021
188 Scoala Gimnaziala Miresu Mare director adjunct DIII 31.08.2021
189 Scoala Gimnaziala Nr. 1 Moisei director Hojda Vasile DIII 31.08.2021
190 Scoala Gimnaziala „Dragos Voda” Moisei director Coman Ioana DIII 31.08.2021
191 Scoala Gimnaziala Oarta de Sus director Gherman Lavinia-Delia concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
192 Liceul Tehnologic Ocna Sugatag director Andreica Gheorghe DIII 31.08.2021
193 Scoala Gimnaziala Oncesti director Dragus Elisabeta-Carmen DIII 31.08.2021
194 Liceul Tehnologic „Alexandru Filipascu” Petrova director Nistor Viorica concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
195 Liceul Tehnologic „Alexandru Filipascu” Petrova director adjunct Cozlean Vasile concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
196 Scoala Gimnaziala Poienile Izei director Nan Mihai concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
197 Liceul Tehnologic Poienile de sub Munte director Cin Mihai DIII 31.08.2021
198 Liceul Tehnologic Poienile de sub Munte director adjunct Semeniuc Lucretia concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
199 Scoala Gimnaziala Nr. 4 Poienile de sub Munte director Chifa Stefan DIII 31.08.2021
200 Scoala Gimnaziala Nr. 4 Poienile de sub Munte director adjunct Husar-Prodaniuc Firuta DIII 31.08.2021
201 Scoala Gimnaziala Recea director Onet Veronica-Cornelia DIII 31.08.2021
202 Scoala Gimnaziala Remetea Chioarului director Moje Calin-Mircea concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
203 Scoala Gimnaziala Remeti director Stefan Maria DIII 31.08.2021
204 Liceul Tehnologic Repedea director Tudic Mihai DIII 31.08.2021
205 Liceul Tehnologic Repedea director adjunct Pop Maria DIII 31.08.2021
206 Scoala Gimnaziala „Laurentiu Ulici” Rona de Jos director Scarlat Ileana DIII 31.08.2021
207 Scoala Gimnaziala Rona de Sus director Luscan Loredana-Mihaiela DIII 31.08.2021
208 Liceul Tehnologic „Octavian Goga” Rozavlea director Cozma Mariana-Ioana DIII 31.08.2021
209 Liceul Tehnologic Ruscova director Ostas Nastaca DIII 31.08.2021
210 Liceul Tehnologic Ruscova director adjunct Bodnar Ioan concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
211 Scoala Gimnaziala Sarasau director Lazar Daniela-Elena DIII 31.08.2021
212 Scoala Gimnaziala Satulung director Talpasan Anca-Diana DIII 31.08.2021
213 Scoala Gimnaziala Finteusu Mic director Danciu Rodica DIII 31.08.2021
214 Scoala Gimnaziala Sacalaseni director Moje Veronica-Mirela concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
215 Scoala Gimnaziala Sacel director Mihali Liliana DIII 31.08.2021
216 Scoala Gimnaziala Salsig director Zah Ioana-Tatiana concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
217 Scoala Gimnaziala „Dr. Gheorghe Tite” Sapanta director Şteţca Ileana-Cristina DIII 31.08.2021
218 Scoala Gimnaziala Sieu director Nan Ana-Maria DIII 31.08.2021
219 Scoala Gimnaziala „Vasile Lucaciu” Sisesti director Dan Nicoleta-Flavia DIII 31.08.2021
220 Scoala Gimnaziala „Vasile Lucaciu” Sisesti director adjunct Făt Lăcrimioara DIII 31.08.2021
221 Scoala Gimnaziala Nr. 1 Stramtura director Godja Nicoleta-Mariana concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
222 Scoala Gimnaziala „Florea Muresanu” Suciu de Sus director Pop Mihaela-Angela concurs 01.09.2021 iun-aug 2017
223 Scoala Gimnaziala Vadu Izei director Vraja Ioan DIII 31.08.2021
224 Scoala Gimnaziala „Mihai Viteazu” Valea Chioarului director Marton Mineta DIII 31.08.2021
225 Scoala Gimnaziala Vima Mica director Roman Mariana DIII 31.08.2021
226 Scoala Gimnaziala Viseu de Jos director Milutin Viorica DIII 31.08.2021
227 Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala Maramures director Bud Cristina-Elena DIII 31.08.2021
228 Gradinta „Genesis” Sasar director Borota Naomi-Eliza numire 31.08.2021
229 Gradinita „Gabi” Baia Mare director Magurean Gabriela-Maria numire 31.08.2021
230 Gradinita cu Program Prelungit „Maya” Baia Mare director Corcalciuc Ralica-Rodica-Terezia numire 31.08.2021
231 Gradiniţa cu Program Normal si Program Prelungit „Bentipami” Baia Mare director Fekete Corina-Crina numire 31.08.2021
232 Gradinita „Madre Colomba” Sighetu Marmatiei director Rus Livia numire 31.08.2021
233 Gradinita cu Program Normal „Tudor” Sighetu Marmatiei director Ulici Mirona-Stefana numire 31.08.2021
234 Gradinita „David” Moisei director Mihali Mariana numire 31.08.2021
235 Gradinita „Ana” Sapanta director Stan Liliana numire 31.08.2021
236 Liceul „George Pop de Basesti” Ulmeni director Lupsa Simona DIII 31.08.2021
237 Liceul „George Pop de Basesti” Viseu de Sus director Andreica Ana numire 31.08.2021
238 Liceul „George Pop de Basesti” Sighetu Marmatiei director Codrea Ioan-Florin numire 31.08.2021
239 Liceul „George Pop de Basesti” Baia Mare director Covaci Dana-Aurora DIII 31.08.2021
240 Liceul UCECOM „Spiru Haret” Baia Mare director Maries-Les Gabriela-Ana-Mihaela numire 31.08.2021
241 Liceul Particular „Henri Coanda” Baia Mare director Pop Lucia numire 31.08.2021
242 Scoala Postliceală Tehnica „Henri Coandă” Baia Mare director Tanase Mioara-Tatiana numire 31.08.2021
243 Scoala Postliceala Sanitara „Carol Davila” Baia Mare director Lazin Nicolae numire 31.08.2021
244 Scoala Postliceala Sanitara „Grigore Moisil” Viseu de Sus director Lazin Nicolae numire 31.08.2021
245 Scoala Postliceala Sanitara „Hipocrates” Sighetu Marmatiei director Pop Vasile DIII 31.08.2021
246 Scoala Gimnaziala Internatională Baia Mare director Roatis Alina-Camelia DIII 31.08.2021
247 Scoala Primara „Ep. Dr. Alexandru Rusu” Baia Mare director Petran Nicoleta-Rozalia DIII 31.08.2021
248 Liceul Teoretic „George Pop de Basesti” Targu Lapus director Santa Anamaria-Susana numire 31.08.2021

 

Lăsaţi un răspuns